Sellel aastal pakime kõik meisterdamiskomplektid teie eest ise!

Mida siis sellel aastal oma kõige kallimatele kinkida?

Teil on meisterdamishuvilised lapsed – siis olete õiges kohas! Oleme nendele mõeldes valmistanud meisterdamiskomplektid vanusele 6-100. Noorematele koos vanematega meisterdamiseks või miks mitte kutsuda appi hoopis vanaema või vanaisa.

Sellel aastal pakime kõik meisterdamiskomplektid teie eest ise!

PUUTÖÖ: Tee emale kohvi toomiseks armas kandik või meisterda nukumaja, mille saad ise sisustada. Toksi naeltega kokku tore pink või karbike tähtsate asjade koos hoidmiseks.

PÄRLITÖÖD: Järgides täpselt etteantud juhendit, saad meisterdada pärlitest konna, sisaliku, tiibadega põrnika või imelise liblika. Kinnita see kotile või jakiäärele – tähelepanu on garanteeritud!

ÕMMELDUD LOOMAKE: Oma kätega õmmeldud loomake on kõige armsam kaisukas! Silmad on turvalised ja soojus on garanteeritud! Nii Koera Kaisu, Õnne Jänku kui ka Kalli Kiisu ootavad omale sõpra!

MESILASVAHAST KÜÜNAL: Päris mesilasvahast erinevat värvi küünlalehed, millele on lisatud sobivas pikkuses taht, võimaldavad ise teha oma koju lõhnavad, naturaalsed  ja kaua põlevad küünalad. Vali roheline või roosa, punane või must – värve on palju. Juhend on ka juures!

Lisaks villad ja viltimisnõelad; kangast kotid ja kangamarkerid; klaasist laternad ja kuldsed-hõbedased klaasikontuurid. Kõik materjalid on Loomekojas aastate jooksul järele proovitud ja heaks kiidetud!

Olete oodatud oma kõige kallimatele kingitusi valima siit: E-poodi

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

LOOMEKOJA TALVELAAGER 2024

Pikad pühad on kestmas – Jõuluaeg ja aastavahetus ja lõpuks hakkab igav Loomekoja Talvelaager ootab 7-13 a. lapsi oma käsitöö-tegemise vajadusi rahuldama! teeme puutööd, vildime,

Loe postitust »

LOOMEKODA ALUSTAB!

Ongi aeg alustada Loomekoja 2023-24.a. tundidega! Oleme kolinud uude kohta – Salve 4, Nõmmel. Kohe alumise korruse nurgapealsed, täpiliste kardinatega toad ootavad meid! ESIMENE TUND

Loe postitust »