Sellel aastal pakime kõik meisterdamiskomplektid teie eest ise!

Mida siis sellel aastal oma kõige kallimatele kinkida?

Teil on meisterdamishuvilised lapsed – siis olete õiges kohas! Oleme nendele mõeldes valmistanud meisterdamiskomplektid vanusele 6-100. Noorematele koos vanematega meisterdamiseks või miks mitte kutsuda appi hoopis vanaema või vanaisa.

Sellel aastal pakime kõik meisterdamiskomplektid teie eest ise!

PUUTÖÖ: Tee emale kohvi toomiseks armas kandik või meisterda nukumaja, mille saad ise sisustada. Toksi naeltega kokku tore pink või karbike tähtsate asjade koos hoidmiseks.

PÄRLITÖÖD: Järgides täpselt etteantud juhendit, saad meisterdada pärlitest konna, sisaliku, tiibadega põrnika või imelise liblika. Kinnita see kotile või jakiäärele – tähelepanu on garanteeritud!

ÕMMELDUD LOOMAKE: Oma kätega õmmeldud loomake on kõige armsam kaisukas! Silmad on turvalised ja soojus on garanteeritud! Nii Koera Kaisu, Õnne Jänku kui ka Kalli Kiisu ootavad omale sõpra!

MESILASVAHAST KÜÜNAL: Päris mesilasvahast erinevat värvi küünlalehed, millele on lisatud sobivas pikkuses taht, võimaldavad ise teha oma koju lõhnavad, naturaalsed  ja kaua põlevad küünalad. Vali roheline või roosa, punane või must – värve on palju. Juhend on ka juures!

Lisaks villad ja viltimisnõelad; kangast kotid ja kangamarkerid; klaasist laternad ja kuldsed-hõbedased klaasikontuurid. Kõik materjalid on Loomekojas aastate jooksul järele proovitud ja heaks kiidetud!

Olete oodatud oma kõige kallimatele kingitusi valima siit: E-poodi

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

Loomekoja Jõulutöötoad

Sellel aastal teeme jõulukaunistused ise! Loomekoja hubases helesinises majas, Nõmmel, Tähe 32, on pikkadel talveõhtutel võimalik aurava teetassi ja meeldivate kaaslastega osaleda jõulutöötubades. Töötoad sobivad

Loe postitust »

LOOMEKOJA SÜGISLAAGER 2022

Õues on kuldne sügis ja kohe on käes laste koolivaheaeg. On aeg puhata raskest koolitööst toredate kaaslaste ja meisterdamise seltsis. Igaaastane sügisvaheaja linnalaager 1.-6. klassi

Loe postitust »