https://pood.loomekoda.ee/wp-admin/theme-editor.php?file=index.php&theme=astra

Sellel aastal pakime kõik meisterdamiskomplektid teie eest ise!

Mida siis sellel aastal oma kõige kallimatele kinkida?

Teil on meisterdamishuvilised lapsed – siis olete õiges kohas! Oleme nendele mõeldes valmistanud meisterdamiskomplektid vanusele 6-100. Noorematele koos vanematega meisterdamiseks või miks mitte kutsuda appi hoopis vanaema või vanaisa.

Sellel aastal pakime kõik meisterdamiskomplektid teie eest ise!

PUUTÖÖ: Tee emale kohvi toomiseks armas kandik või meisterda nukumaja, mille saad ise sisustada. Toksi naeltega kokku tore pink või karbike tähtsate asjade koos hoidmiseks.

PÄRLITÖÖD: Järgides täpselt etteantud juhendit, saad meisterdada pärlitest konna, sisaliku, tiibadega põrnika või imelise liblika. Kinnita see kotile või jakiäärele – tähelepanu on garanteeritud!

ÕMMELDUD LOOMAKE: Oma kätega õmmeldud loomake on kõige armsam kaisukas! Silmad on turvalised ja soojus on garanteeritud! Nii Koera Kaisu, Õnne Jänku kui ka Kalli Kiisu ootavad omale sõpra!

MESILASVAHAST KÜÜNAL: Päris mesilasvahast erinevat värvi küünlalehed, millele on lisatud sobivas pikkuses taht, võimaldavad ise teha oma koju lõhnavad, naturaalsed  ja kaua põlevad küünalad. Vali roheline või roosa, punane või must – värve on palju. Juhend on ka juures!

Lisaks villad ja viltimisnõelad; kangast kotid ja kangamarkerid; klaasist laternad ja kuldsed-hõbedased klaasikontuurid. Kõik materjalid on Loomekojas aastate jooksul järele proovitud ja heaks kiidetud!

Olete oodatud oma kõige kallimatele kingitusi valima siit: E-poodi

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

LOOMELAAGER MUHUMAAL 2022

Juba kolmeteistkümnendat aastat toimub suvelaager Muhumaal, Koguva külas, Vanatoa Taluhotellis! Tõeliselt luksuslik paik! Ööbime väga mugavates tubades, kus on olemas kogu voodivarustus, dušš ja neli

Loe postitust »

VASTLALAAGER 2022

Vastlalaager on kohe-kohe algamas! Ongi aeg registreeruda! Mis seal kodus ikka igavleda – laagris märksa lõbusam! Pealegi õpime igal päeval uut käsitööd! 28.02 – 3.03

Loe postitust »

Loomekoja Talvelaager 2022

Loomekoja Talvelaager tuleb ka sellel aastal! Juba ongi koolist vabad päevad võimust võtnud ja tahaks midagi põnevat, naljakat, huvitavat meisterdada! Igal päeval midagi uut! Puutöö tegemiseks

Loe postitust »