Sellel aastal pakime kõik meisterdamiskomplektid teie eest ise!

Mida siis sellel aastal oma kõige kallimatele kinkida?

Teil on meisterdamishuvilised lapsed – siis olete õiges kohas! Oleme nendele mõeldes valmistanud meisterdamiskomplektid vanusele 6-100. Noorematele koos vanematega meisterdamiseks või miks mitte kutsuda appi hoopis vanaema või vanaisa.

Sellel aastal pakime kõik meisterdamiskomplektid teie eest ise!

PUUTÖÖ: Tee emale kohvi toomiseks armas kandik või meisterda nukumaja, mille saad ise sisustada. Toksi naeltega kokku tore pink või karbike tähtsate asjade koos hoidmiseks.

PÄRLITÖÖD: Järgides täpselt etteantud juhendit, saad meisterdada pärlitest konna, sisaliku, tiibadega põrnika või imelise liblika. Kinnita see kotile või jakiäärele – tähelepanu on garanteeritud!

ÕMMELDUD LOOMAKE: Oma kätega õmmeldud loomake on kõige armsam kaisukas! Silmad on turvalised ja soojus on garanteeritud! Nii Koera Kaisu, Õnne Jänku kui ka Kalli Kiisu ootavad omale sõpra!

MESILASVAHAST KÜÜNAL: Päris mesilasvahast erinevat värvi küünlalehed, millele on lisatud sobivas pikkuses taht, võimaldavad ise teha oma koju lõhnavad, naturaalsed  ja kaua põlevad küünalad. Vali roheline või roosa, punane või must – värve on palju. Juhend on ka juures!

Lisaks villad ja viltimisnõelad; kangast kotid ja kangamarkerid; klaasist laternad ja kuldsed-hõbedased klaasikontuurid. Kõik materjalid on Loomekojas aastate jooksul järele proovitud ja heaks kiidetud!

Olete oodatud oma kõige kallimatele kingitusi valima siit: E-poodi

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

KEVADKUU LINNALAAGER

Kevadkuu laager on tulemas! Koolivaheajal – 27.veebruarist 2. märtsini ootame 1. – 5.klassi lapsi Loomekoja linnalaagrisse! Teeme kevadist puutööd ja värvime; voolime ja maalime; voldime

Loe postitust »

TALVELAAGER 2023

Talvine koolivaheaeg on nii pikk ja mõnus. Kui kõik peod on peetud ja sõbrad külastatud, ongi paras aeg tulla Loomekoja Talvelaagrisse! Vildime uhke looma ja

Loe postitust »