Loomekoja Sügislaager 2021

Sügisvaheaeg algabki kohe!!

Loomulikult toimub Loomekojas taaskord Sügislaager  – esmaspäevast neljapäevani, 25. – 28.10 kell 10.00 – 15.00. Kõik 1. – 6. klassi lapsed, kellele meeldib meisterdada, on igati oodatud. Arvutid ja nutitelefonid las jäävad ootele.

Meil on plaanis voolimine – aeglane ja põhjalik tegevus. Õpetaja Maarja juhendamisel valmib sügisõhtute vältimatult vajalik asjake. Viimasel päeval glasuurime selle ka sobivas toonis.

Muidugi teeme ka imeliselt lõhnava ja võrratu ilmega seebi – igale oma meele järgi.

Puutööõpetaja Jaanus on valmis pannud naelad, nahatükid, puujupid, saed ja kruvid. Valmib midagi naljakat..:))

Ja veel võtame laagris kätte pintslid ja hästi palju värve.

Sügislaagris on saanud traditsiooniks näituse külastamine. Sellel korral võtame ette lausa mitu käsitöönäitust. Kust muidu need ideed ja inspiratsioonid tulevad! Ilu nägemine tekitab tahtmise ka ise nii hästi teha.

Kui käed väsinud, sööme koos sooja lõunasööki. Ja muidugi küpsetame ka – nagu ikka.

Seega kui kõik see tekitas põnevust, on hea kohe registreeruda. Kohti jätkub kõigest 20-le.

www.loomekoda.ee/laagrid

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

Loomekoja Jõulutöötoad

Sellel aastal teeme jõulukaunistused ise! Loomekoja hubases helesinises majas, Nõmmel, Tähe 32, on pikkadel talveõhtutel võimalik aurava teetassi ja meeldivate kaaslastega osaleda jõulutöötubades. Töötoad sobivad

Loe postitust »

LOOMEKOJA SÜGISLAAGER 2022

Õues on kuldne sügis ja kohe on käes laste koolivaheaeg. On aeg puhata raskest koolitööst toredate kaaslaste ja meisterdamise seltsis. Igaaastane sügisvaheaja linnalaager 1.-6. klassi

Loe postitust »