Suvelõpu lastelaager Loomekojas

Suve lõpetuseks on meil tulemas kaks lastelaagrit –  Loomekoja Augustilaager kõigile 1. – 6. klassi meisterdamishuvilistele lastele.
Kõik laagripäevad on täis loomingut ja suviseid õhulisi tegemisi, kus sügisest ei ole veel juttugi.
Teeme oma kätega taimedest paberit! Isegi kui olete juba paberit ise teinud siis niisugust kindlasti mitte. Lõpuks vormistame selle imeliseks kinkekaardiks 🙂 . Õmbleme ka – päris oma tillukese nukukese. Ja et peale rasket päevatööd korralikult välja puhata, valmib talle korralik, tugev puust voodi koos pehme madratsiga. Ikka puhas käsitöö.
Mõned märksõnad lastelaagrist veel: baleriinid, liblikad ja lilled. Loomulikult mängime, võistleme, matkame, käime vanalinnas põnevas töötoas ja kõhud täidame lõuna ajal sooja toiduga. Seega vanematele rahulik tööpäev ja lastele loomingulist tegevust täis päevad on kindlustatud!
Laagri kaks vahetust toimuvad 16. – 19. augustil ja 23. – 27. augustil Nõmmel, Tähe 32 Loomekoja majas.
Laagrisse saab registreeruda siin

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

LOOMEKOJA TALVELAAGER 2024

Pikad pühad on kestmas – Jõuluaeg ja aastavahetus ja lõpuks hakkab igav Loomekoja Talvelaager ootab 7-13 a. lapsi oma käsitöö-tegemise vajadusi rahuldama! teeme puutööd, vildime,

Loe postitust »

LOOMEKODA ALUSTAB!

Ongi aeg alustada Loomekoja 2023-24.a. tundidega! Oleme kolinud uude kohta – Salve 4, Nõmmel. Kohe alumise korruse nurgapealsed, täpiliste kardinatega toad ootavad meid! ESIMENE TUND

Loe postitust »