https://pood.loomekoda.ee/wp-admin/theme-editor.php?file=index.php&theme=astra

Suvelõpu lastelaager Loomekojas

Suve lõpetuseks on meil tulemas kaks lastelaagrit –  Loomekoja Augustilaager kõigile 1. – 6. klassi meisterdamishuvilistele lastele.
Kõik laagripäevad on täis loomingut ja suviseid õhulisi tegemisi, kus sügisest ei ole veel juttugi.
Teeme oma kätega taimedest paberit! Isegi kui olete juba paberit ise teinud siis niisugust kindlasti mitte. Lõpuks vormistame selle imeliseks kinkekaardiks 🙂 . Õmbleme ka – päris oma tillukese nukukese. Ja et peale rasket päevatööd korralikult välja puhata, valmib talle korralik, tugev puust voodi koos pehme madratsiga. Ikka puhas käsitöö.
Mõned märksõnad lastelaagrist veel: baleriinid, liblikad ja lilled. Loomulikult mängime, võistleme, matkame, käime vanalinnas põnevas töötoas ja kõhud täidame lõuna ajal sooja toiduga. Seega vanematele rahulik tööpäev ja lastele loomingulist tegevust täis päevad on kindlustatud!
Laagri kaks vahetust toimuvad 16. – 19. augustil ja 23. – 27. augustil Nõmmel, Tähe 32 Loomekoja majas.
Laagrisse saab registreeruda siin

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

Loomekoja Sügislaager 2021

Sügisvaheaeg algabki kohe!! Loomulikult toimub Loomekojas taaskord Sügislaager  – esmaspäevast neljapäevani, 25. – 28.10 kell 10.00 – 15.00. Kõik 1. – 6. klassi lapsed, kellele

Loe postitust »

Linnumajad Loomaaias

Loovusringi laste tehtud linnumajad on nüüd üleval Loomaaia puude küljes. Kõik soovijad saavad nüüd Loomaaias uudistamise ajal mängida orienteerumismängu. Igas kastis on loomaaia-teemaline ülesanne. Linnumajad

Loe postitust »