Nukumaja huviring

Oled sa unistanud, milline võiks olla sinu unistuste maja? Helesinised – lillelised tapeedid, soojad põrandavaibad ja linane voodipesu; täispuidust voodi ja lillelised savinõud? Kogu sisustuse, mis majas vajalik, teeme lastele mõeldud Nukumaja ringis ise! Terve aasta, igal neljapäeval, õhtul kell viis saame kokku ja astume sammukese ligemale oma unistuste nukumaja valmimisele.

Huviringis saab osaleda alates 9. eluaastast või väiksemad lapsed koos vanemaga.

Kokkupandava puidust nukumaja tükid valmistatakse spetsiaalselt meile. Maja mõõdud on 74x41x64cm ja olemas on kõik neli ruumi: elutuba, magamistuba, köök ja kümblusruum. Lisaks on majal imelised, südametega välised aknaraamid:)

Läbi aasta annavad tunde erinevad õpetajad. Ingaga õmbleme, Jaanusega teeme puutööd, Johannaga voolime savist jne. Kõik on puhas käsitöö ja oskusi saab juurde kuhjaga!

Tegemata ei jää ka põrandalambid, toalilled, kraanikausid ja vannid, kardinapuud ja seinariiulid. Ühesõnaga kõik, mis ühes hubases nukukodus olema peavad, teeme ära.

Nukumaja ringi registreeruda saad siit

Ja veel – kui soovid ise kodus kogu nukumaja sisustuse valmis meisterdada, saad väikese nukumaja soetada siit ja suurema maja siit!

Hakka juba majale värvi mõtlema!

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

KEVADKUU LINNALAAGER

Kevadkuu laager on tulemas! Koolivaheajal – 27.veebruarist 2. märtsini ootame 1. – 5.klassi lapsi Loomekoja linnalaagrisse! Teeme kevadist puutööd ja värvime; voolime ja maalime; voldime

Loe postitust »

TALVELAAGER 2023

Talvine koolivaheaeg on nii pikk ja mõnus. Kui kõik peod on peetud ja sõbrad külastatud, ongi paras aeg tulla Loomekoja Talvelaagrisse! Vildime uhke looma ja

Loe postitust »