Loomekojal on nüüd oma telk!

Meil on Loomekojas nüüd uus kollane telk! Nüüd saame keerulisele olukorrale vaatamata loomeringe läbi viia, sünnipäevi pidada ja vajadusel vihma või päikese eest varju minna. Aitäh, Tentest!

Oi kui keeruline oli otsustada, kui suur see peaks olema, et kõik lauad-toolid ja nende ümber askeldav õpetaja parajalt ära mahuksid. Nagu ikka selliste asjadega – tuleb usaldada oma sisetunnet:) Usaldatud – tehtud.

Peale esimesi katsetusi võib öelda, et telk sai täpselt paraja suurusega – 4,5x3m. Sisse mahub kaks lauda, mille ümber toolid ja “toa” keskel soojakiirgur – see on tõesti hädavajalik. Ilma soojata kohmetuksid käed ja külm poeks kiiresti naha vahele.

Oleme juba mitu tundi õuetoas läbi viinud. Isegi paksu vihma ja tuulega oli olukord hubane ja mõnus!:):) Keegi ei ole külmetanud ja olukord on seda põnevam, et kui keha istumisest kangeks jääb, saab otsemaid kõrvalolevatele ronimispuudele ronida või batuudile hüppama minna. Niisugune mõnu!

Nüüd on võimalus meil kuni piirangute lõpuni siiski Loomeringe edasi teha. Ikka kümnekaupa – teate ju küll….

Ja veel – kellel keerulisel ajal sünnipäev pidamata jäänud? Palun väga – olete teretulnud! Töötuba, tordisöömine, hullamine. kõik on võimalik!

Näeme Loomekojas!

 

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

Loomekoja Jõulutöötoad

Sellel aastal teeme jõulukaunistused ise! Loomekoja hubases helesinises majas, Nõmmel, Tähe 32, on pikkadel talveõhtutel võimalik aurava teetassi ja meeldivate kaaslastega osaleda jõulutöötubades. Töötoad sobivad

Loe postitust »

LOOMEKOJA SÜGISLAAGER 2022

Õues on kuldne sügis ja kohe on käes laste koolivaheaeg. On aeg puhata raskest koolitööst toredate kaaslaste ja meisterdamise seltsis. Igaaastane sügisvaheaja linnalaager 1.-6. klassi

Loe postitust »