https://pood.loomekoda.ee/wp-admin/theme-editor.php?file=index.php&theme=astra

Linnumajad Tallinna Loomaaias

Kohe varsti on SUVI!! Kas plaanid suvel minna ka Tallinna Loomaaeda?
Loomekoja lapsed on palutud sellel aastal Tallinna Loomaaiaga koostööd tegema! Kas tahad kaasa lüüa?
Alates Lastekaitsepäevast, 1. juunist on Loomaaias avatud põnev orienteerumismäng lastele. Mängu ülesanded ja vahepunktid on paigutatud värvilistesse, pilkupüüdvatesse linnumajadesse. Meie saame Loomekojas kõik need erinevate lindude pesakastid ise ära värvida ja kaunistada – kõik omanäolised ja rõõmsad. Linnud küll sellistesse värvilistesse majadesse ei koli, kuid orinteerumismängu ülesannete peitmiseks sobivad need suurepäraselt.
Kui sul tuleb joonistamine hästi välja, oled korralik ja hoolas meisterdaja, JOONISTA MEILE OMA LINNUMAJA PILT ja saada meile HILJEMALT 5. MAIKS aadressile info@loomekoda.ee.
Valime välja 10 erinevat joonistust ja kutsume nende autorid linnumaju kaunistama! Kokku saame Nõmmel, Tähe 32 esmaspäeva õhtuti kell 18.00 meie uues varjulises ja hubases õuetelgis. Kuupäeva teatame osalejatele.
Kaunistada saame erinevate lindude pesakaste, mis näevad välja Eesti Ornitoloogide Ühingu lehel niisugused:
Kõigi osalejate vahel loosime välja Loomekoja 50-eurose kinkekaardi.
Linnumaja kaunistajad lähevad pärast koos Tallinna Loomaaeda piknikule ja orienteerumismängu mängima!
Ootame põnevusega ägedaid ideid!!

 

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

Loomekoja Sügislaager 2021

Sügisvaheaeg algabki kohe!! Loomulikult toimub Loomekojas taaskord Sügislaager  – esmaspäevast neljapäevani, 25. – 28.10 kell 10.00 – 15.00. Kõik 1. – 6. klassi lapsed, kellele

Loe postitust »

Linnumajad Loomaaias

Loovusringi laste tehtud linnumajad on nüüd üleval Loomaaia puude küljes. Kõik soovijad saavad nüüd Loomaaias uudistamise ajal mängida orienteerumismängu. Igas kastis on loomaaia-teemaline ülesanne. Linnumajad

Loe postitust »