Linnumajad Tallinna Loomaaias

Kohe varsti on SUVI!! Kas plaanid suvel minna ka Tallinna Loomaaeda?
Loomekoja lapsed on palutud sellel aastal Tallinna Loomaaiaga koostööd tegema! Kas tahad kaasa lüüa?
Alates Lastekaitsepäevast, 1. juunist on Loomaaias avatud põnev orienteerumismäng lastele. Mängu ülesanded ja vahepunktid on paigutatud värvilistesse, pilkupüüdvatesse linnumajadesse. Meie saame Loomekojas kõik need erinevate lindude pesakastid ise ära värvida ja kaunistada – kõik omanäolised ja rõõmsad. Linnud küll sellistesse värvilistesse majadesse ei koli, kuid orinteerumismängu ülesannete peitmiseks sobivad need suurepäraselt.
Kui sul tuleb joonistamine hästi välja, oled korralik ja hoolas meisterdaja, JOONISTA MEILE OMA LINNUMAJA PILT ja saada meile HILJEMALT 5. MAIKS aadressile info@loomekoda.ee.
Valime välja 10 erinevat joonistust ja kutsume nende autorid linnumaju kaunistama! Kokku saame Nõmmel, Tähe 32 esmaspäeva õhtuti kell 18.00 meie uues varjulises ja hubases õuetelgis. Kuupäeva teatame osalejatele.
Kaunistada saame erinevate lindude pesakaste, mis näevad välja Eesti Ornitoloogide Ühingu lehel niisugused:
Kõigi osalejate vahel loosime välja Loomekoja 50-eurose kinkekaardi.
Linnumaja kaunistajad lähevad pärast koos Tallinna Loomaaeda piknikule ja orienteerumismängu mängima!
Ootame põnevusega ägedaid ideid!!

 

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

LOOMEKOJA TALVELAAGER 2024

Pikad pühad on kestmas – Jõuluaeg ja aastavahetus ja lõpuks hakkab igav Loomekoja Talvelaager ootab 7-13 a. lapsi oma käsitöö-tegemise vajadusi rahuldama! teeme puutööd, vildime,

Loe postitust »

LOOMEKODA ALUSTAB!

Ongi aeg alustada Loomekoja 2023-24.a. tundidega! Oleme kolinud uude kohta – Salve 4, Nõmmel. Kohe alumise korruse nurgapealsed, täpiliste kardinatega toad ootavad meid! ESIMENE TUND

Loe postitust »