Istutame lilleamplisse kevadlilli!

Aasta kõige kiirem istutusaeg on kohe käes! Minul, ja loodetavasti ka teil, on ostetud kevadel maha istutamiseks terve hunnik ilusate lillede seemneid. Loomulikult lähen seemne hulgaga alati liiale ning seetõttu tuleb alati lillepottidest ja lilleamplitest puudu. Aga kuna ilu ja lõbu ei ole ju kunagi liiga palju siis alati leiab nõu või anuma kuhu lilled istutada. Pealegi ei pea ju kõiki seemneid korraga maha panema :).

Mina tegelen lillede ja aiategevusega selleks, et nautida kõiki kaasnevaid tegevusi ja emotsioone…
OOTUS – millal ükskord taimepea mullast välja ilmub;
HOOLITSUS – et ta ikka ära ei kuivaks või ära ei upuks
IMETLEMINE – “ohh kui ilus”
UHKUS – “MINU kasvatatud!!”
RÕÕM – Kõige sellega kaasneb ju lihtne rõõm oma tegemistest.
Tegevusi ja emotsioone jätkub terveks suveks!
Et ka Teie saaksite osa sellest rõõmust, siis Loomekojal on nüüd kõigile algajatele ja väikesele aednikule olemas jõukohane meisterduspakike, kus on sees üllatusseemned, istutuspott, -muld ja … PUUST LILLEAMPEL mille saad ise valmis meisterdada! Kõik puupulgad, nöörid, värv ja muu vajalik on pakis kaasas ning loomulikult ka täpne juhend.
Kui meie tegemised sind kõnetavad, siis ära palun unusta oma arvamust jagada siin:  Loomekoda Googles

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

Linnumajad Tallinna Loomaaias

Alates Lastekaitsepäevast, 1. juunist on Loomaaias avatud põnev orienteerumismäng lastele. Mängu ülesanded ja vahepunktid on paigutatud värvilistesse, pilkupüüdvatesse linnumajadesse. Meie saame Loomekojas kõik need erinevate lindude pesakastid ise ära värvida ja kaunistada – kõik omanäolised ja rõõmsad.
Kui sul tuleb joonistamine hästi välja, oled korralik ja hoolas meisterdaja, JOONISTA MEILE OMA LINNUMAJA PILT ja saada meile HILJEMALT 5. MAIKS aadressile info@loomekoda.ee. Kõigi osalejate ägedad üllatused!

Loe postitust »

Huvitegevus või pakimajandus?

Küll tahaks juba neid villahunnikuid, pärlikuhilaid ja värvitopsikuid lastega koos Laste Loomingu Ringides kasutada … aga ikka veel lähevad huvitegevuse asemel pakikuhilad läbi Omniva pakiautomaatide laste poole teele.

Loe postitust »