https://pood.loomekoda.ee/wp-admin/theme-editor.php?file=index.php&theme=astra

LOOMELAAGER MUHUMAAL 2022

Juba kolmeteistkümnendat aastat toimub suvelaager Muhumaal, Koguva külas, Vanatoa Taluhotellis! Tõeliselt luksuslik paik! Ööbime väga mugavates tubades, kus on olemas kogu voodivarustus, dušš ja neli maitsvate toitudega söögikorda päevas. Juba eelmise aasta laagri lõpust panid mõned kiiremad lapsed endale “toa kinni”, et ikka lemmiktuppa saada:)

Nagu ikka – igal päeval isemoodi käsitöö:

1. Tekstiilipäev
2. Viltimispäev
3. Paberi- ja taimepäev
4.Ekskursioonipäev
5. Pärli- ja punumispäev
6. Puutööpäev.

Loomulikult matkame ja käime ujumas (kasvõi jalgupidi). 

Bussiekskursioon toimub sellel aastal Muhu Jaanalinnufarmi, kus saame pihu pealt jaanalinde toita, lisaks sebrasid, känguruid, laamasid ja teisigi loomi. Siis sõidame Saaremaale uudistama Maasi Ordulinnust ja selle maa-aluseid käike. Ja loomulikult ei jäta me vahele ka Liiva käsitööpoodi kohalike käsitöömeistrite töödega. Lisaks mängime väga palju, õpime vanu seltskonnatantse ja saame palju uusi sõpru.

Laager on sobilik 1. – 6. klassi lastele. Kuigi – igal aastal on laagris ka 7., 8. ja 9. klassi lapsi. Olles 1. klassist peale Muhumaa laagris käinud, ei saa nad lihtsalt pidama ja mis meil saab selle vastu olla?
Laagri õpetajad, keda on 4, on kõik selleks ekstra õppinud, et lastega laagris hästi hakkama saada. Ja kogemusi meil jagub.
Kui tekkis huvi, saab registreeruda siin: https://www.loomekoda.ee/laagrid/

Lisainfo: tel: 5060525, tiiu@loomekoda.ee , Vanatoa taluhotell http://www.vanatoa.ee/
Meie laagrit toetavad: Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet; Haridus- ja Noorsooamet, OÜ Uibu.

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

VASTLALAAGER 2022

Vastlalaager on kohe-kohe algamas! Ongi aeg registreeruda! Mis seal kodus ikka igavleda – laagris märksa lõbusam! Pealegi õpime igal päeval uut käsitööd! 28.02 – 3.03

Loe postitust »

Loomekoja Talvelaager 2022

Loomekoja Talvelaager tuleb ka sellel aastal! Juba ongi koolist vabad päevad võimust võtnud ja tahaks midagi põnevat, naljakat, huvitavat meisterdada! Igal päeval midagi uut! Puutöö tegemiseks

Loe postitust »