LOOMELAAGER MUHUMAAL 2022

Juba kolmeteistkümnendat aastat toimub suvelaager Muhumaal, Koguva külas, Vanatoa Taluhotellis! Tõeliselt luksuslik paik! Ööbime väga mugavates tubades, kus on olemas kogu voodivarustus, dušš ja neli maitsvate toitudega söögikorda päevas. Juba eelmise aasta laagri lõpust panid mõned kiiremad lapsed endale “toa kinni”, et ikka lemmiktuppa saada:)

Nagu ikka – igal päeval isemoodi käsitöö:

1. Tekstiilipäev
2. Viltimispäev
3. Paberi- ja taimepäev
4.Ekskursioonipäev
5. Pärli- ja punumispäev
6. Puutööpäev.

Loomulikult matkame ja käime ujumas (kasvõi jalgupidi). 

Bussiekskursioon toimub sellel aastal Muhu Jaanalinnufarmi, kus saame pihu pealt jaanalinde toita, lisaks sebrasid, känguruid, laamasid ja teisigi loomi. Siis sõidame Saaremaale uudistama Maasi Ordulinnust ja selle maa-aluseid käike. Ja loomulikult ei jäta me vahele ka Liiva käsitööpoodi kohalike käsitöömeistrite töödega. Lisaks mängime väga palju, õpime vanu seltskonnatantse ja saame palju uusi sõpru.

Laager on sobilik 1. – 6. klassi lastele. Kuigi – igal aastal on laagris ka 7., 8. ja 9. klassi lapsi. Olles 1. klassist peale Muhumaa laagris käinud, ei saa nad lihtsalt pidama ja mis meil saab selle vastu olla?
Laagri õpetajad, keda on 4, on kõik selleks ekstra õppinud, et lastega laagris hästi hakkama saada. Ja kogemusi meil jagub.
Kui tekkis huvi, saab registreeruda siin: https://www.loomekoda.ee/laagrid/

Lisainfo: tel: 5060525, tiiu@loomekoda.ee , Vanatoa taluhotell http://www.vanatoa.ee/
Meie laagrit toetavad: Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet; Haridus- ja Noorsooamet, OÜ Uibu.

Postitus meeldis? Liitu uudiskirjaga!

Sarnased postitused

LOOMEKOJA TALVELAAGER 2024

Pikad pühad on kestmas – Jõuluaeg ja aastavahetus ja lõpuks hakkab igav Loomekoja Talvelaager ootab 7-13 a. lapsi oma käsitöö-tegemise vajadusi rahuldama! teeme puutööd, vildime,

Loe postitust »

LOOMEKODA ALUSTAB!

Ongi aeg alustada Loomekoja 2023-24.a. tundidega! Oleme kolinud uude kohta – Salve 4, Nõmmel. Kohe alumise korruse nurgapealsed, täpiliste kardinatega toad ootavad meid! ESIMENE TUND

Loe postitust »